Agabey Mutfak Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

 

Ağabey, 2007 yılında küçük bir Proje-taahhüt ofisinde Endüstriyel Mutfak sektörüne adım atmıştır. Kısa zamanda Türkiye'nin her bölgesine yayılarak kendisini her geçen gün geliştirmiştir. Otel, Restaurant, Cafe, Pastane, Lokanta, Askeri Mutfaklar,Fabrikalar, Soğuk-Sıcak Ünite gerektiren bütün işler en ince detayına kadar firmamızda işlenmektedir. Ağabey,Endüstriyel Mutfak Proje Tasarımı konusunda deneyimli ve uzman kadrosuyla müşterilerine en uygun çözümleri sunmaktadır.

 

Firmamız, 304 Krom (cr-NI) ve 430 kalite paslanmaz çelik ile çalışmaktadır.Profesyonel anlamda iddialı olduğumuz ürünlerin başında; Çalışma tezgahları, Pasta dolabı, Evyeli tezgahlar, Market dolabı, Sütlük, Teşhir Dolabı, Yemeklikler (beinmarie), Salatbar, Zeytinlik, Çiğ köfte Dolabı, Tezgah tipi dolap, Depo tipi dolaplar  ve Set üstü ürünler olmak üzere kalite standartlarında hizmet vermektedir.

 

Ağabey Endüstriyel Mutfak, Proje tasarımı (çizimi) ve uygulaması konusunda deneyimi ile müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri sunmaya her zaman hazırdır.

Sertifikalar
Bize Ulaşın